Description
- Two lessons per month (lessons individually priced = $190)
- Eight practice sessions per month (practice individually prices = $320/$40 per session)
- Additional practice sessions – $25 each
- Equipment and accessories at cost
Monthly lessons and practice session packages do not roll over if they are not used.
Reviews
There are no reviews yet.